Lake Lure Chair
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Beige, Blue |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Traditional |
Large Rectangular Ottoman M9001201LG
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Fabric |
| Style | Transitional |
Leo – Silver Fox Manual Armless Glider Recliner
| Dimensions | 39 × 31 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Parker House |
| Color | Grey |
| Features | Fabric, Glider, Reclining, Swivel, Upholstered |
| Style | Modern |
Lily Swivel Chair
| Brand | JL Studio |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
| Style | Transitional |
Linus – Hudson Grey Power Zero Gravity Sofa
| Brand | Parker House |
|---|---|
| Color | Grey, Multicolor |
| Features | Fabric, Power Headrest, Power Recline, Upholstered, USB |
| Style | Transitional |
Living Room Ottoman
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Metal |
| Style | Contemporary, Modern |
Loft Living Accent Chair 000215
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Blue, Grey, White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Loft Living Chair
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Blue |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary, Modern |
Loft Living Kennedy Sleeper Sofa
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Sleeper |
| Style | Transitional |
Loft Living Kennedy Sofa
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Loft Living Mannie Sleeper Sofa
| Weight | 60.44 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 82 × 37 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Sleeper |
| Style | Transitional |
Loft Living Sleeper Sofa
| Weight | 59.99 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 85 × 37 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Sleeper |
| Style | Contemporary, Modern |









