Davis Fabric Power Reclining Loveseat with Console
| Weight | 254 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 76 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Davis |
| Features | Fabric, Power, Power Reclining, Storage |
Davis Fabric Power Reclining Loveseat with Console
| Weight | 254 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 76 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Davis |
| Features | Fabric, Power, Power Reclining, Storage |
Davis Fabric Power Reclining Loveseat with Console & Power Headrests
| Weight | 278 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 76 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Davis |
| Features | Fabric, Power, Power Headrest, Power Reclining, Storage |
Davis Fabric Power Reclining Loveseat with Console & Power Headrests
| Weight | 278 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 76 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Davis |
| Features | Fabric, Power, Power Headrest, Power Reclining, Storage |
Evelyn Fabric Smart Hub
| Weight | 64 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 15 × 30 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Evelyn |
| Features | Cupholders, Fabric, Storage |
Mason Fabric Power Reclining Loveseat with Console
| Weight | 259 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 79 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Mason |
| Features | Fabric, Power, Power Reclining, Storage |

