Today’s Hours Getting Hours
David Pecan Leather Ottoman
| Weight | 45 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 36 × 20 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Traditional |
David Pecan Leather Sofa
| Weight | 238 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 93 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Traditional |
Durango Motion Sofa
| Brand | Stickley Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Leather, Nailheads, Recline, Reclining Furniture |
| Style | Traditional |
Durango Recliner
| Brand | Stickley Furniture |
|---|---|
| Color | Beige, Brown |
| Features | Fabric, Leather, Nailheads, Recline, Reclining Furniture |
| Style | Traditional |
Easton Power Reclining Loveseat with Console and Power Headrests and Lumbar
| Weight | 326 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 73 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Console, Customizable, Fabric, Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB |
| Style | Modern |
Eden Leather Upholstered Bed
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Bed Size | California King, Full, King, Queen, Twin |
| Color | Brown |
| Style | Casual |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Upholstered |
Eden Upholstered Bed
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Bed Size | California King, Full, King, Queen, Twin |
| Color | Brown |
| Style | Casual |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Upholstered |
Elroy Chair
| Brand | Stickley Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Wood |
| Style | Traditional |
Elroy Ottoman
| Brand | Stickley Furniture |
|---|---|
| Color | Brown, Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Wood |
| Style | Traditional |
Endurance Chestnut Leather Chair
| Dimensions | 41 × 52 × 35 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Casual |
Fleming Ottoman
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
| Style | Traditional |









