Today’s Hours Getting Hours
Walnut Grove Tall Upholstered Arm Chair
| Dimensions | 25.5 × 23 × 38.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Mission |
Walnut Grove Tall Upholstered Side Chair
| Dimensions | 25.5 × 21 × 38.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Mission |
Wharton Tufted Swivel Chair
| Dimensions | 39 × 35.5 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Leather, Nailheads, Swivel, Upholstered, Wood |
| Style | Traditional |
Denver Arm Chair
| Brand | Furniture Classics |
|---|---|
| Color | Brown, Tan |
| Features | Fabric, Leather, Nailheads, Wood |
| Style | Farmhouse |
