Today’s Hours Getting Hours
Memphis Sofa
| Dimensions | 40 × 87 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Traditional |
Mission Stool
| Dimensions | 15 × 19.5 × 26 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Mission |
Mission Upholstered Back Cottage Side Chair
| Dimensions | 22 × 18.5 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Mission |
Paris King Size Upholstered Bed
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Wood |
| Style | Traditional |
Sidney 89-inch Sofa
| Dimensions | 38 × 89 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Traditional |
Walnut Grove Bench
| Dimensions | 17 × 61 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown, Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
Walnut Grove Side Chair
| Dimensions | 22 × 20 × 33.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Mission |







