Band Together Table Lamp
| Weight | 25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Band |
| Features | Fabric |
Bandeau Table Lamp
| Weight | 11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Modern |
| Collection | Bandeau |
| Features | Fabric |
Banner Table Lamp
| Weight | 16 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | No Color |
| Features | Fabric |
Barat Table Lamp
| Weight | 11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | No Color |
| Features | Fabric |
Basalt Table Lamp
| Weight | 28 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Contemporary |
| Collection | Basalt |
| Features | Fabric |
Batova Table Lamp
| Weight | 11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Batova |
| Features | Fabric |
Bay Bridge Fabric Chair
| Weight | 96 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 40 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Traditional |
| Collection | Bay Bridge |
| Features | Fabric |
Bay Bridge Fabric Chair
| Weight | 96 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 40 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Traditional |
| Collection | Bay Bridge |
| Features | Fabric |
Bay Bridge Fabric Loveseat
| Weight | 116 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 60 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Traditional |
| Collection | Bay Bridge |
| Features | Fabric |
Bay Bridge Fabric Loveseat
| Weight | 116 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 60 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Traditional |
| Collection | Bay Bridge |
| Features | Fabric |
Bay Bridge Fabric Ottoman
| Weight | 36 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 28 × 19 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Traditional |
| Collection | Bay Bridge |
| Features | Fabric |
Bay Bridge Fabric Ottoman
| Weight | 36 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 28 × 19 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Traditional |
| Collection | Bay Bridge |
| Features | Fabric |
Bay Bridge Fabric Sofa
| Weight | 146 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 85 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Traditional |
| Collection | Bay Bridge |
| Features | Fabric |
Bay Bridge Fabric Sofa
| Weight | 146 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 85 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Traditional |
| Collection | Bay Bridge |
| Features | Fabric |
Beckley Table Lamp
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Beckley |
| Features | Fabric |







