Digby Fabric Conversation Sofa
| Weight | 162 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 96 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Digby |
| Features | Fabric |
Digby Fabric High-Leg Recliner
| Weight | 108 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 33 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Digby |
| Features | Fabric |
Digby Fabric Loveseat
| Weight | 84 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 54 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Digby |
| Features | Fabric |
Digby Fabric Ottoman
| Weight | 23 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 27 × 18 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Digby |
| Features | Fabric |
Digby Fabric Sectional
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Digby |
| Features | Fabric |
Digby Fabric Sofa
| Weight | 105 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 80 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Digby |
| Features | Fabric |
Digby Fabric Sofa
| Weight | 95 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 70 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Digby |
| Features | Fabric |
Dinah Table Lamp
| Weight | 16 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Detail Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Dinah |
| Features | Fabric |
Doreyn Table Lamp
| Weight | 12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Doreyn |
| Features | Fabric |
Dorothea Table Lamp
| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | No Color |
| Features | Fabric |
Drew Fabric Chair
| Weight | 72 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 33 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Drew |
| Features | Fabric |
Drew Fabric Loveseat
| Weight | 110 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 59 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Green |
| Style | Transitional |
| Collection | Drew |
| Features | Fabric |
Drew Fabric Ottoman
| Weight | 33 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 28 × 20 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Drew |
| Features | Fabric |
Drew Fabric Sofa
| Weight | 144 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 85 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Drew |
| Features | Fabric |
Drexel Accent Lamp
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Industrial |
| Collection | Drexel |
| Features | Fabric |










