Baylor Leather Sofa
| Dimensions | 40 × 88 × 37 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
Beale Leather Chair with Nails
| Dimensions | 39 × 30 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Metal |
| Style | Transitional |
Belleville Sofa
| Dimensions | 37 × 88 × 35.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Contemporary |
Brooks Leather Loveseat
| Dimensions | 39 × 66 × 31 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Traditional |
Brooks Loveseat with Nails
| Dimensions | 39 × 66 × 31 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | White |
| Features | Customizable, Leather, Nailheads |
| Style | Traditional |
Chair L063710BDSC
| Weight | 52 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 35 × 33 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Leather, Swivel |
| Style | Transitional |




