Geneva Leather Power Rocking Recliner
| Weight | 117 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 36 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Geneva |
| Features | Leather, Power, Power Reclining, Rocking |
Plush Leather Gliding Recliner
| Weight | 150 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 44 × 45 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Plush |
| Features | Cupholders, Leather |
Plush Leather Gliding Recliner
| Weight | 150 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 44 × 45 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Collection | Plush |
| Features | Cupholders, Leather |
Plush Leather Power Gliding Recliner with Power Headrest & Lumbar
| Weight | 157 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 44 × 45 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Plush |
| Features | Cupholders, Leather, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Plush Leather Power Gliding Recliner with Power Headrest & Lumbar
| Weight | 157 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 44 × 45 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Collection | Plush |
| Features | Cupholders, Leather, Power, Power Headrest |






