Devon Leather Recliner
| Weight | 117 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 34 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Devon |
| Features | Leather |
Devon Leather Recliner
| Weight | 103 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 34 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Devon |
| Features | Leather |
Devon Leather Recliner
| Weight | 117 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 34 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Devon |
| Features | Leather |
Devon Leather Recliner
| Weight | 103 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 34 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Devon |
| Features | Leather |
Digby Leather Chair
| Weight | 64 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 34 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Digby |
| Features | Leather |
Digby Leather Chair and a Half
| Weight | 76 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 47 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Digby |
| Features | Leather |
Digby Leather Cocktail Ottoman
| Weight | 33 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 38 × 18 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Digby |
| Features | Leather |
Digby Leather Conversation Sofa
| Weight | 162 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 96 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Digby |
| Features | Leather |
Digby Leather High-Leg Recliner
| Weight | 108 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 33 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Digby |
| Features | Leather |
Digby Leather Loveseat
| Weight | 84 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 54 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Digby |
| Features | Leather |
Digby Leather Ottoman
| Weight | 23 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 27 × 18 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Digby |
| Features | Leather |














