Jaden Loveseat
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Leather |
| Style | Rustic |
Jaden Queen Sleeper
| Dimensions | 38 × 89 × 37 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
| Style | Rustic |
Jaden Sofa
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Leather |
| Style | Rustic |
Keene Chair
| Dimensions | 37 × 39 × 35.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Grey |
| Features | Leather |
| Style | Traditional |
Keene Mid-Size Sofa
| Dimensions | 37 × 79 × 35.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Grey |
| Features | Leather |
| Style | Traditional |
Keene Sectional
| Dimensions | 37 × 94 × 35.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Grey |
| Features | Leather |
| Style | Traditional |
Keene Sofa
| Dimensions | 37 × 90 × 35.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Grey |
| Features | Leather |
| Style | Traditional |
Kora Recliner with Nails
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Recline, Reclining Furniture |
| Style | Transitional |
L028210BD Leather Chair
| Weight | 70 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 36 × 39 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Metal, Wood |
| Style | Traditional |
L9 Power High Leg Recliner
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Brown, Tan |
| Features | Customizable, Leather, Power, Power Recline, USB |
| Style | Contemporary, Modern |
L9 Sectional
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
| Style | Traditional |






