Hawley Power Motion Loveseat
| Dimensions | 42.5 × 60 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Grey |
| Features | Leather, Power Recline, Recline, Wood |
| Style | Traditional |
Hawley Power Motion Sofa
| Dimensions | 42.5 × 85 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Grey |
| Features | Leather, Power Recline, Recline, Wood |
| Style | Traditional |
Hawley Power Motion Sofa
| Dimensions | 42.5 × 85 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power Recline, Recline, Wood |
| Style | Traditional |
Hawley Power Wall Recliner Brown
| Dimensions | 42.5 × 37 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power Recline, Recline, Wood |
| Style | Traditional |
Hawley Power Wall Recliner Grey
| Dimensions | 42.5 × 37 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Grey |
| Features | Leather, Power Recline, Recline, Wood |
| Style | Traditional |
Hendrix Leather Storage Ottoman with Nails
| Dimensions | 36 × 36 × 19 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Black |
| Features | Customizable, Leather, Storage |
| Style | Transitional |
Highlands Recliner
| Dimensions | 39 × 31 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Manual, Recline, Wood |
| Style | Modern |
Highlands Upholstered Side Chair
| Dimensions | 25.5 × 19.5 × 41.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown, Grey |
| Features | Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Mission |
Jaden Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Leather |
| Style | Rustic |


