Today’s Hours Getting Hours
26″ Belldunn Table Lamp
| Weight | 6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 11.88 × 10.5 in |
| Color | Antique Pewter Finish, Black/Gray, Metallic |
| Assembly | No Assembly Required |
| Style | Traditional |
| Features | Metal |
| Shade | Dark |
| Series Features | Antique pewter finished metal and black marble table lamp. Metal empire shade. On/off switch. (1) E26 socket, type A bulb recommended – 40 watts max or 8 watts max CFL. |
| Brand | Ashley Furniture |
Jadyn Candle Holder
| Weight | 9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8.5 × 28.75 × 9.25 in |
| Color | Black, Black/Gray, Transparent |
| Assembly | No Assembly Required |
| Style | Casual |
| Features | Glass, Metal |
| Shade | Medium |
| Shape | Rectangle |
| Series Features | Candle holder. Indoor/outdoor safe. Clear glass and black finished metal. Holds (3) 1.5″ votive candles (candles not included). |
| Brand | Ashley Furniture |

