Today’s Hours Getting Hours
Arroyo Brown Sofa
| Weight | 109 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35.25 × 82.88 × 19.38 in |
| Color | Brown/Beige, Caramel |
| Assembly | Assembly Required |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric, Microfiber |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
Today’s Hours Getting Hours
Showing the single result
| Weight | 109 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35.25 × 82.88 × 19.38 in |
| Color | Brown/Beige, Caramel |
| Assembly | Assembly Required |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric, Microfiber |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
