Today’s Hours Getting Hours
Gentry Tilt Back Chair
| Brand | Wesley Hall |
|---|---|
| Color | White |
| Features | Fabric, Manual Recline, Nailheads |
| Style | Transitional |
Gia Chair
| Dimensions | 18.5 × 20.5 × 32.75 in |
|---|---|
| Brand | Mavin |
| Color | Cream, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
Knox Sofa with Nails
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads |
| Style | Traditional |
Paula Deen P012210BD Chair
| Weight | 60 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 32 × 38 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Beige, Brown |
| Features | Fabric, Nailheads, Wood |
| Style | Traditional |
Walter Swivel Chair
| Dimensions | 35 × 31 × 37 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Beige |
| Features | Fabric, Nailheads, Swivel |
| Style | Modern |
Aura Swivel Chair
| Brand | Sam Moore |
|---|---|
| Color | Black |
| Features | Fabric, Nailheads, Swivel |
| Style | Transitional |
Zebra Arm Chair
| Brand | Furniture Classics |
|---|---|
| Color | Black, Gold, White |
| Features | Fabric, Leather, Nailheads, Oak |
| Style | Farmhouse |
Denver Arm Chair
| Brand | Furniture Classics |
|---|---|
| Color | Brown, Tan |
| Features | Fabric, Leather, Nailheads, Wood |
| Style | Farmhouse |
Billings Wing Chair
| Brand | Furniture Classics |
|---|---|
| Color | Brown, Tan |
| Features | Fabric, Leather, Nailheads, Oak |
| Style | Farmhouse |
Billings Upholstered Wing Chair
| Brand | Furniture Classics |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Nailheads, Wood |
| Style | Rustic, Transitional |
Oda Highback Chair
| Brand | Furniture Classics |
|---|---|
| Color | Brown, Orange |
| Features | Fabric, Nailheads, Wood |
| Style | Vintage |
adcliffe Swivel Chair
| Brand | Wesley Hall |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Fabric, Nailheads, Swivel |
| Style | Contemporary, Modern |
28210 Chair
| Weight | 70 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 36 × 39 in |
| Brand | Studio C |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads |
| Style | Traditional |







