Design Options - M9 Chairs
Call for Price
Design Options - M9 Sectionals
Call for Price
L7045 Irving Chair
"*" indicates required fields
Description
OUTSIDE: L 33″ D 40″ H 37″ INSIDE: L 18.5″ D 20″ H 30″ SEAT: H 17″ ARM H 22″
Additional information
| Dimensions | 33 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Wesley Hall |
| Color | Gray |
| Collection | Irving |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Collins Fabric Chair
| Weight | 123 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 48 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Collins |
| Features | Fabric |






Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.