Today’s Hours Getting Hours
Barnett Power Reclining Sofa with Power Headrests and Lumbar
| Dimensions | 42 × 87 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Lumbar, Recline, Reclining Furniture, Upholstered, USB, Zero Gravity |
| Style | Transitional |
Beau Power Recliner with Power Headrest
| Weight | 159 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 41 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, USB, Zero Gravity |
| Style | Traditional |
Beau Power Reclining Loveseat with Console and Power Headrests
| Weight | 284 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 78 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Console, Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, USB, Zero Gravity |
| Style | Traditional |
Beau Power Reclining Loveseat with Power Headrests
| Weight | 271 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 65 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, USB, Zero Gravity |
| Style | Traditional |
Beau Power Reclining Sofa with Power Headrests
| Weight | 302 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 89 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, USB, Zero Gravity |
| Style | Traditional |
Broadway Power Recliner with Power Headrest
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power, Power Headrest, Power Recline, Recline, Reclining Furniture, USB |
| Style | Modern, Transitional |
Broadway Power Reclining Sofa with Power Headrests
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Leather, Power, Power Headrest, Power Recline, Recline, Reclining Furniture, USB |
| Style | Transitional |
Buster Power Recliner with Power Headrest
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power, Power Headrest, Power Recline, Recliner, Reclining Furniture, Upholstered, USB |
| Style | Contemporary |
Cade Power Recliner with Power Headrest and Lumbar
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline |
| Style | Transitional |
Cade Power Reclining Loveseat with Power Headrests and Lumbar 1183-60PH
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline |
| Style | Transitional |
Cade Power Reclining Loveseat with Power Headrests and Lumbar 1183-64PH
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Black |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline |
| Style | Transitional |
Cade Power Reclining Sofa with Power Headrests and Lumbar
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Tan |
| Features | Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Recline, Reclining Furniture, Upholstered, USB |
| Style | Contemporary |
Carter Power Recliner with Power Headrest and Lumbar
| Weight | 153 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 38 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Power Headrest, Power Lumbar, USB, Zero Gravity |
| Style | Transitional |
Carter Power Reclining Loveseat with Console and Power Headrests and Lumbar
| Weight | 311 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 77 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Cupholders, Customizable, Power Headrest, Power Lumbar, Storage, USB, Zero Gravity |
| Style | Transitional |
Carter Power Reclining Loveseat with Power Headrests and Lumbar
| Weight | 261 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 64 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Cupholders, Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB, Zero Gravity |
| Style | Transitional |













