Today’s Hours Getting Hours
Rio Power Reclining Sectional with Power Headrests
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Power Headrest, Power Recline |
| Style | Transitional |
Rio Power Reclining Sectional with Power Headrests
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | White |
| Features | Console, Cupholders, Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Rio Power Reclining Sofa
| Weight | 255 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 88 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Rio Power Reclining Sofa
| Weight | 255 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 88 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Rio Power Reclining Sofa with Power Headrests
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline |
| Style | Transitional |
Rio Power Reclining Sofa with Power Headrests
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Rio Power Reclining Sofa with Power Headrests
| Weight | 279 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 88 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Rio Power Rocking Recliner
| Weight | 118 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 38 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Rocker, USB |
| Style | Transitional |
Rio Power Rocking Recliner
| Weight | 118 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 38 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Leather, Power Recline, Rocker, USB |
| Style | Transitional |
Rio Power Rocking Recliner with Power Headrest
| Weight | 148 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 38 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, Rocker, USB |
| Style | Transitional |
Rio Power Rocking Recliner with Power Headrest
| Weight | 148 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 38 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Power Headrest, Power Recline, Rocker, USB |
| Style | Transitional |
Sawyer Leather Power Reclining Sectional with Power Headrests & Lumbar
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Cupholders, Leather, Power Recline, Recline, USB |
| Style | Traditional |
Sawyer Power Reclining Loveseat with Console and Power Headrests and Lumbar
| Weight | 294 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 77 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Navy |
| Features | Console, Customizable, Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB, Zero Gravity |
| Style | Transitional |
Sawyer Power Reclining Loveseat with Power Headrests and Lumbar
| Weight | 249 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 64 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Navy |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB, Zero Gravity |
| Style | Transitional |
Score Fabric Power Reclining Loveseat with Power Headrests & Lumbar
| Dimensions | 42 × 62 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |












