Chip Fabric Power Recliner
| Weight | 116 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 31 × 39 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Traditional |
| Collection | Chip |
| Features | Fabric, Power, Power Reclining |
Chip Fabric Power Recliner
| Weight | 116 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 31 × 39 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Collection | Chip |
| Features | Fabric, Power, Power Reclining |
Classic Fabric Power Gliding Recliner with Power Headrest & Lumbar
| Weight | 165 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 34 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Collection | Classic |
| Features | Fabric, Power, Power Headrest |
Classic Nocturne Fabric Perfect Match Power Gliding Recliner with Power Headrest & Lumbar
| Weight | 165 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 34 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Classic |
| Features | Fabric, Power, Power Headrest |
Davis Fabric Power Recliner
| Weight | 116 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 37 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Davis |
| Features | Fabric, Power, Power Reclining |
Davis Fabric Power Recliner
| Weight | 116 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 37 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Davis |
| Features | Fabric, Power, Power Reclining |
Davis Fabric Power Recliner with Power Headrest
| Weight | 128 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 37 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Davis |
| Features | Fabric, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Davis Fabric Power Recliner with Power Headrest
| Weight | 128 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 37 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Detail Color | null |
| Style | Transitional |
| Collection | Davis |
| Features | Fabric, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Davis Fabric Power Reclining Loveseat
| Weight | 192 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 63 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Davis |
| Features | Fabric, Power, Power Reclining |
Davis Fabric Power Reclining Loveseat
| Weight | 192 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 63 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Davis |
| Features | Fabric, Power, Power Reclining |
Davis Fabric Power Reclining Loveseat with Console
| Weight | 254 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 76 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Davis |
| Features | Fabric, Power, Power Reclining, Storage |
Davis Fabric Power Reclining Loveseat with Console
| Weight | 254 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 76 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Davis |
| Features | Fabric, Power, Power Reclining, Storage |
Davis Fabric Power Reclining Loveseat with Console & Power Headrests
| Weight | 278 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 76 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Davis |
| Features | Fabric, Power, Power Headrest, Power Reclining, Storage |