Devon Leather Power Rocking Recliner with Power Headrest
| Weight | 141 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 35 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Devon |
| Features | Leather, Power, Power Headrest, Power Reclining, Rocking |
Devon Leather Power Rocking Recliner with Power Headrest
| Weight | 141 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 35 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Devon |
| Features | Leather, Power, Power Headrest, Power Reclining, Rocking |
Devon Leather Power Rocking Recliner with Power Headrest
| Weight | 141 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 35 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Devon |
| Features | Leather, Power, Power Headrest, Rocking |
Devon Leather Power Rocking Recliner with Power Headrest
| Weight | 141 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 35 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Devon |
| Features | Leather, Power, Power Headrest, Rocking |
Digby Power Incliner
| Weight | 127 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 34 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Collection | Digby |
| Features | Power, Power Reclining |
Digby Power Incliner
| Weight | 127 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 34 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Collection | Digby |
| Features | Power, Power Reclining |
Digby Power Inclining Loveseat
| Weight | 196 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 56 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Digby |
| Features | Power, Power Reclining |
Digby Power Inclining Loveseat
| Weight | 196 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 56 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Digby |
| Features | Power, Power Reclining |
Digby Power Inclining Sofa
| Weight | 243 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 79 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Digby |
| Features | Power, Power Reclining |
Digby Power Inclining Sofa
| Weight | 243 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 79 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Digby |
| Features | Power, Power Reclining |
Entertainment Console
| Weight | 193.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 74.75 × 32.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Whites/Creams/Beiges |
| Style | Transitional |
| Collection | 1686-55 & Melange |
| Features | Power |

