Today’s Hours Getting Hours
Kerrie Reclining Loveseat with Console
| Weight | 216 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 74 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Console, Cupholders, Customizable, Fabric, Recline |
| Style | Transitional |
Langston Rocking Recliner
| Weight | 130 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 39 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Recline, Rocker |
| Style | Traditional |
Linden Caramel Leather Power Swivel Gliding Recliner with Power Headrest, Lumbar, Heat & Massage
| Dimensions | 42 × 37 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Luna Recliner
| Weight | 109 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 35 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Recline |
| Style | Transitional |
Magnus Recliner
| Weight | 115 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 36 × 44 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Recline |
| Style | Transitional |
Mason Recliner
| Weight | 141 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 40 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Recline |
| Style | Transitional |
Mason Reclining Loveseat
| Weight | 204 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 66 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Recline |
| Style | Transitional |
Mason Reclining Loveseat with Console
| Weight | 243 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 79 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Console, Cupholders, Customizable, Fabric, Recline |
| Style | Transitional |
Mason Reclining Sofa
| Weight | 255 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 91 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Recline |
| Style | Transitional |
Mason Rocking Recliner
| Weight | 143 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 40 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Recline, Rocker |
| Style | Transitional |
Minnie P2 Rocker Recliner
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Blue |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Power Headrest, Power Recline, Recline, Reclining Furniture, USB |
| Style | Casual, Traditional |
Minnie Recliner
| Weight | 115 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 34 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Recline |
| Style | Traditional |













