1C32H EZ1C00H Minimum Proximity Recliner
| Dimensions | 41 × 36 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Headrest, Leather, Power, Reclining, Upholstered, Wood |
| Style | Casual |
2917AL Louis Ottoman
| Dimensions | 19 × 23 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Casual |
309 Smyrna Queen Sleeper
| Dimensions | 38 × 81 × 35 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Multicolor, Red |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Sleeper, Upholstered |
| Style | Transitional |
3904AL Hayli Leather Chair
| Dimensions | 37 × 33 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Black, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Upholstered |
| Style | Transitional |
5304LNR Salem Leather Chair with Nails
| Dimensions | 39 × 39 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Multicolor, Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Nailheads, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
9X09LR Queen Sleeper Sofa
| Dimensions | 39 × 80 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Sleeper, Upholstered |
| Style | Traditional |
Charlie Sectional
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Upholstered |
| Style | Transitional |
CM Leather Ottoman
| Weight | 60 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 48 × 21 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Leather, Upholstered |
| Style | Transitional |
CM Leather Sofa L700150BDPIL
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Upholstered |
| Style | Contemporary, Modern |
Harvey Ellis Arm Chair, with Inlay
| Dimensions | 24 × 26 × 44 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Mission |
Highlands Upholstered Side Chair
| Dimensions | 25.5 × 19.5 × 41.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown, Grey |
| Features | Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Mission |
Memphis Sofa
| Dimensions | 40 × 87 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Traditional |
Mission Upholstered Back Cottage Side Chair
| Dimensions | 22 × 18.5 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Mission |




