Rosalie Sofa With Nails
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads, Upholstered |
| Style | Transitional |
Rouse Loveseat
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Brown, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered |
| Style | Transitional |
Scottie Ottoman
| Dimensions | 38 × 38 × 21 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Cream, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
Theo Push Back Recliner
| Dimensions | 36 × 29 × 45 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Reclining, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
Walnut Grove Bench
| Dimensions | 17 × 61 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown, Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |



