Today’s Hours Getting Hours
52410 Chair
| Weight | 45 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 31 × 40 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Blue, Brown, White |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered, Wood |
| Style | Traditional |
746 Marshall Chair
| Dimensions | 37 × 35.5 in |
|---|---|
| Brand | Wesley Hall |
| Color | Blue, White |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Transitional |
Essentials Arm Chair
| Dimensions | 37 × 35 × 37 in |
|---|---|
| Brand | Studio C |
| Color | Blue, White |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Transitional |






