Walnut Grove Fabric Upholstered Bed
| Brand | Stickley Furniture |
|---|---|
| Bed Size | King, Queen |
| Color | Brown, Grey |
| Style | Modern |
| Features | Fabric, Upholstered, Wood |
Walnut Grove Leather Upholstered Bed
| Brand | Stickley Furniture |
|---|---|
| Bed Size | King, Queen |
| Color | Grey |
| Style | Mid-Century, Modern |
| Features | Leather, Upholstered, Wood |
Walnut Grove Recliner
| Dimensions | 38 × 26.5 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Beige, Brown |
| Features | Customizable, Leather, Manual, Recline, Wood |
| Style | Modern |
Walnut Grove Recliner
| Dimensions | 38 × 26.5 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Reclining, Wood |
| Style | Transitional |
Walnut Grove Side Chair
| Dimensions | 22 × 20 × 33.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Mission |
Walnut Grove Slipper Chair
| Dimensions | 31.5 × 25.5 × 33 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown, White |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Mid-Century, Modern |
Walnut Grove Studio Bed
| Brand | Stickley Furniture |
|---|---|
| Bed Size | California King, King, Queen |
| Color | Brown |
| Style | Modern |
| Features | Wood |
Walnut Grove Studio Bed California King
| Dimensions | 88 × 76.5 × 48 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Mid-Century Modern |

