Walnut Grove Cocktail Table
| Dimensions | 30 × 53 × 20 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Mid-Century Modern |
Walnut Grove Small Server
| Dimensions | 22 × 39 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |
Walnut Grove Tall Upholstered Arm Chair
| Dimensions | 25.5 × 23 × 38.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Mission |
Wormy Maple Double Elanor Table
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional, Transitional |
Wystfield End Table
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29.5 × 27.38 × 10 in |
| Brand | Ashley Furniture |
| Color | Brown, White |
| Style | Rustic |
| Features | Wood |
Moriville Counter Height Dining Room Extension Table
| Brand | Ashley Furniture |
|---|---|
| Color | Brown, Grey |
| Style | Contemporary |
| Features | Wood |









