Arlington Sofa
| Dimensions | 37 × 90 × 36.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Leather |
| Style | Transitional |
Arlo Chair
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Black, Grey |
| Features | Customizable, Leather, Nailheads |
| Style | Transitional |
Bailey Leather Loveseat
| Dimensions | 38 × 60 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Contemporary |
Baylor Leather Sofa
| Dimensions | 40 × 88 × 37 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
Beacon Ottoman
| Dimensions | 19.5 × 23 × 17 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Leather |
| Style | Traditional |
Beale Leather Chair with Nails
| Dimensions | 39 × 30 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Metal |
| Style | Transitional |
Belleville Chair
| Dimensions | 37 × 36 × 35.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Grey |
| Features | Leather |
| Style | Traditional |
Belleville Mid-Size Sofa
| Dimensions | 37 × 77 × 35.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Grey |
| Features | Leather |
| Style | Traditional |
Belleville Sectional
| Dimensions | 37 × 93 × 35.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Grey |
| Features | Leather |
| Style | Traditional |
Belleville Sofa
| Dimensions | 37 × 88 × 35.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Contemporary |



