Today’s Hours Getting Hours
Devon Rocking Recliner
| Weight | 119 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 34 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Black |
| Features | Customizable, Leather, Recline, Rocker |
| Style | Transitional |
Devon Rocking Recliner
| Weight | 119 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 34 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Black |
| Features | Customizable, Leather, Recline, Rocker |
| Style | Transitional |
Digby Chair
| Weight | 64 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 34 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
Digby Chair and a Half
| Weight | 76 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 47 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
Digby Cocktail Ottoman
| Weight | 33 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 38 × 18 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
Digby Conversation Sofa
| Weight | 162 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 96 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
Digby Ottoman
| Weight | 23 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 27 × 18 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
Digby Three-Cushion Sofa
| Weight | 105 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 80 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
Digby Two-Cushion Sofa
| Weight | 95 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 70 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
Dixon Power Recliner
| Weight | 143 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 39.5 × 39 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Leather, Power Recline, Reclining |
| Style | Transitional |
Double Ottoman w/ Table
| Dimensions | 24.02 × 46.85 × 17.32 in |
|---|---|
| Brand | Stressless |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
Dover Leather Rectangle Ottoman
| Weight | 52 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 45 × 19 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Wood |
| Style | Transitional |













