Showing 121–135 of 1333 results
30″ Mission Bar Stool w/Arms
| Dimensions | 21 × 22.25 × 46 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Select |
| Features | Swivel |
30″ Roma Bar Stool w/ Arms
30” Charlotte Swivel Bar Stool
| Dimensions | 22 × 18.25 × 47 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Collection | Select |
| Features | Swivel |
30” Double XX Back Swivel Bar Stool
| Dimensions | 20 × 18 × 46 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Select |
| Features | Swivel |
30” Emily Swivel Bar Stool
| Dimensions | 19 × 19.5 × 44.25 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Collection | Select |
| Features | Swivel |
30” Mission Swivel Bar Stool
| Dimensions | 21 × 18 × 46 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Select |
| Features | Swivel |