Catali Console Table
Call for Price
Upholstery Arabella Queen Bed W/low Footboard Package
Call for Price
30” X Back Bar Stool
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Collection | Select |
|---|---|
| Suite | Stools |
| Categories | Stools |
| Type | Stools |
| Width | 17.75 |
| Depth | 20.0 |
| Height | 44.75 |
| Seat Height | 30.0 |
| Motion Types | Stationary |
Additional information
| Dimensions | 20 × 17.75 × 44.75 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Collection | Select |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
2 Door Hutch (shown w/B-2)
| Dimensions | 14.5 × 40 × 40.5 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Select |
| Features | Storage |
24″ Ava Swivel Counter Stool
| Dimensions | 22.75 × 17.5 × 41.5 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Select |
| Features | Swivel |
Related products
Americana Modern Dining Bar Complete 78 In. With Quartz
Americana Modern Dining Bar Stool 30 In.
Pure Modern Dining Upholstered Swivel Barstool
Hidden Treasures Adjustable Height Pub Stool
Lanai Counter Stool
Thayer Outdoor Counter Stool
| Weight | 29 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 19 × 27 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Thayer |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.