Concord Arm Chair
| Dimensions | 24 × 24.5 × 41.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Concord Side Chair
| Dimensions | 23 × 20.5 × 38.25 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Country Manor Arm Chair
| Dimensions | 22.5 × 24.5 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | White |
| Features | Wood |
| Style | Farmhouse, Traditional |
Country Manor Side Chair
| Dimensions | 22.5 × 24.5 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | White |
| Features | Wood |
| Style | Farmhouse, Traditional |

