Entertainment Console
| Weight | 193.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 74.75 × 32.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Whites/Creams/Beiges |
| Style | Transitional |
| Collection | 1686-55 & Melange |
| Features | Power |
| Weight | 193.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 74.75 × 32.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Whites/Creams/Beiges |
| Style | Transitional |
| Collection | 1686-55 & Melange |
| Features | Power |