SoMa - Wine and Storage Cabinet in Coal
Call for Price

Martina Track Arm Armless Loveseat
Call for Price
Entertainment Console
Entertainment Console
"*" indicates required fields
SKU:
TY656-070
Category: Entertainment Stands
Tags: Brown, Entertainment Stands, Legacy Classic Furniture, Natural Hickory
Description
Product Details
| Updated Traditional Design With Historical Shaker Influences | Yes |
|---|---|
| Soft Distressing Gives A “generational” Appearance | Yes |
| Oiled Bronze Hardware | Yes |
| Width | 84 |
| Depth | 18 |
| Height | 32.5 |
| Finish | Natural Hickory |
| Fabric | N/A |
| Material | Select Hardwoods and Oak Veneers |
| Hardware | Oiled Bronze |
Additional information
| Dimensions | 18 × 84 × 32.5 in |
|---|---|
| Brand | Legacy Classic Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Natural Hickory |
| Style | Transitional |
| Collection | TY656 Today’s Traditions HE |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Americana Modern – Cotton 92 In. Tv Console With Hutch, Backpanel And Led Lights
Americana Modern – Denim 76 In. Tv Console
Americana Modern – Denim 92 In. Tv Console With Hutch, Backpanel And Led Lights
Americana Modern – Dove 63 In. Tv Console
Americana Modern – Dove 92 In. Tv Console
Boheme Salvator Media Console
| Weight | 167.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.5 × 89 × 28 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Gray |
| Detail Color | Blues |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Boheme |
| Features | Power |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.