Melange, 5560-55 Home Entertainment Door Entertainment Console
| Weight | 222 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 86 × 30 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Casual |
| Collection | Melange |
| Features | Storage |
| Weight | 222 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 86 × 30 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Casual |
| Collection | Melange |
| Features | Storage |