Urban Elevation Low Entertainment Console
| Weight | 217.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.75 × 88 × 28 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | White |
| Detail Color | Whites/Creams/Beiges |
| Style | Casual |
| Collection | American Life Urban Elevation & Urban Elevation |
| Features | Storage |
Waterfall Entertainment Base
| Weight | 212.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 76 × 32 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Waterfall |
| Features | Storage |
Waterfall Large Entertainment Base
| Weight | 239.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 92 × 32 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Waterfall |
| Features | Storage |