Jasper Fabric Ottoman
| Weight | 46 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 29 × 19 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Jasper |
| Features | Fabric |
Jewel Fabric Ottoman
| Dimensions | 23 × 32 × 16 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Modern & Contemporary |
| Collection | Jewel |
| Features | Fabric |
