Moxy Fabric Ottoman
| Weight | 23 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 29 × 19 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Modern & Contemporary |
| Collection | Moxy |
| Features | Fabric |
Moxy Fabric Ottoman
| Weight | 23 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 29 × 19 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Moxy |
| Features | Fabric |
Moxy Fabric Ottoman
| Weight | 23 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 29 × 19 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Moxy |
| Features | Fabric |
Moxy Fabric Ottoman
| Weight | 23 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 29 × 19 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Moxy |
| Features | Fabric |
Moxy Fabric Ottoman
| Weight | 23 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 29 × 19 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Modern & Contemporary |
| Collection | Moxy |
| Features | Fabric |
Moxy Fabric Ottoman
| Weight | 23 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 29 × 19 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Moxy |
| Features | Fabric |
Moxy Fabric Ottoman
| Weight | 23 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 29 × 19 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Moxy |
| Features | Fabric |
Moxy Fabric Ottoman
| Weight | 23 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 29 × 19 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Moxy |
| Features | Fabric |


