Parterre Table Lamp
| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Parterre |
| Features | Fabric |
Paseo Table Lamp
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | No Color |
| Features | Fabric |
Patterson Fabric Ottoman
| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 37 × 19 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Traditional |
| Collection | Patterson |
| Features | Fabric |
Patterson Fabric Ottoman
| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 37 × 19 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Traditional |
| Collection | Patterson |
| Features | Fabric |

