Passerines Figurines, S/2
"*" indicates required fields
Description
Antiqued, gold leaf perched bird figurines displayed on crystal bases. Sizes: S-6x10x5, L-7x13x6
Additional information
| Weight | 8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 7 × 13 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Gold |
| Style | Glam (Hollywood Regency) |
| Collection | Passerines |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Crista Table Lamp
| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Crista |
| Features | Fabric |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.