Chambers Rectangular Drawer End
$900.00 Original price was: $900.00.$558.99Current price is: $558.99.
Lark End Table, Walnut
Call for Price
Harlow Accent Table
"*" indicates required fields
Description
Add unique style to a space with this quatrefoil designed accent table. Each facet features a curved antique mirror surround, accented with antique brass finished framework.
Additional information
| Weight | 67 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 24 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Harlow |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Santa Fe Side Table
| Dimensions | 23 × 29 × 25 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.