Peephole Indoor-outdoor Table Lamp
| Weight | 17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Industrial |
| Collection | Peephole |
| Features | Fabric |
Pelia Table Lamp
| Weight | 17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Bohemian |
| Collection | Pelia |
| Features | Fabric |
Perch Table Lamp
| Weight | 12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Perch |
| Features | Fabric |
Percy Buffet Lamp
| Weight | 26 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Percy |
| Features | Fabric |
Perkins Table Lamp
| Weight | 24 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Perkins |
| Features | Fabric |