58” Red Asian Cabinet
| Weight | 188.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.5 × 58.25 × 40.25 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Red |
| Detail Color | Reds |
| Style | Transitional |
| Collection | 500-50 & Commerce and Market |
| Features | Storage |
| Weight | 188.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.5 × 58.25 × 40.25 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Red |
| Detail Color | Reds |
| Style | Transitional |
| Collection | 500-50 & Commerce and Market |
| Features | Storage |