Abdel Table Lamp
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Contemporary |
| Collection | Abdel |
| Features | Fabric |
Abyss Table Lamp
| Weight | 9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Abyss |
| Features | Fabric |