Acosta Table Lamp
| Weight | 12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Acosta |
| Features | Fabric |
Adela Table Lamp
| Weight | 17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Green |
| Style | Traditional |
| Collection | Adela |
| Features | Fabric |
