
Burton Extendable table 52641/53+90986/48
Call for Price
Dublin Tufted Upholstered Bed
Call for Price
Adastra, 1 Lt Pendant
"*" indicates required fields
Description
Transitional pendant of hammered antique brass finish on the metal shade with a textured black ball accent above the shade. 1-100 watt max, Edison socket. Bulbs not included. Supplied with 15′ cord for adjustable installation.
Additional information
| Weight | 7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Adastra |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Studio Adjustable Floor Lamp in Hand-Rubbed Antique Brass 91025HAB
| Brand | Visual Comfort & Company |
|---|---|
| Color | Brass |
| Features | Metal |
| Style | Casual |
Studio Swing Arm Floor Lamp (81134 AN)
| Brand | Visual Comfort & Company |
|---|---|
| Color | Silver |
| Features | Metal |
| Style | Casual |
Studio Adjustable Floor Lamp in Bronze 91025BZ
| Brand | Visual Comfort & Company |
|---|---|
| Color | Bronze |
| Features | Metal |
| Style | Casual |
Drexel Accent Lamp
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Industrial |
| Collection | Drexel |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.