Richie Floor Lamp
| Weight | 35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 66 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Contemporary |
| Collection | Richie |
| Features | Fabric |
A Cut Above Table Lamp
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Contemporary |
| Collection | A |
| Features | Fabric |
Abdel Table Lamp
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Contemporary |
| Collection | Abdel |
| Features | Fabric |
Abyss Table Lamp
| Weight | 9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Abyss |
| Features | Fabric |
Acosta Table Lamp
| Weight | 12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Acosta |
| Features | Fabric |
Adela Table Lamp
| Weight | 17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Green |
| Style | Traditional |
| Collection | Adela |
| Features | Fabric |
Adelaide Table Lamp
| Weight | 19 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Adelaide |
| Features | Fabric |
Adelia Table Lamp
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Adelia |
| Features | Fabric |
Adrian Floor Lamp
| Weight | 18 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 61 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Detail Color | Silver |
| Style | Transitional |
| Collection | Adrian |
| Features | Fabric |
Alastair Table Lamp
| Weight | 19 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Alastair |
| Features | Fabric |