Trenton Barstool 24" Stationary Barstool
Call for Price
L2504-94 Netherton Sofa
Call for Price
Accordion Containers, S/2
"*" indicates required fields
Description
Accent any table or countertop with these black stained wood containers with brushed nickel lift-off lids. Sizes: S-7x10x7, L-7x14x7
Additional information
| Weight | 11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 7 × 14 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Modern |
| Collection | Accordion |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Bertrand Accent Table, Shagreen
Cantarana Table Lamp
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Cantarana |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.