Archivist Executive Desk
| Weight | 278 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 66 × 30 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Wood |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Archivist |
| Features | Storage |
Aristotle Desk
| Weight | 109 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 52 × 30 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Aristotle |
| Features | Storage |