Bryant Leather Chair
| Weight | 94 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 37 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Bryant |
| Features | Leather |
Collins Fabric Chair
| Weight | 123 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 48 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Collins |
| Features | Fabric |
Fern Fabric Chair
| Weight | 86 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 33 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Green |
| Style | Modern & Contemporary |
| Collection | Fern |
| Features | Fabric |





