Today’s Hours Getting Hours
Bay Bridge Chair
| Weight | 96 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 40 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Upholstered |
| Style | Traditional |
Bay Bridge Chair
| Weight | 96 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 40 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Red |
| Features | Customizable, Leather, Nailheads, Upholstered |
| Style | Traditional |
Beacon Club Chair
| Dimensions | 35 × 33 × 32.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Leather, Nailheads, Upholstered, Wood |
| Style | Traditional |
Beale Leather Chair with Nails
| Dimensions | 39 × 30 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Metal |
| Style | Transitional |
Bexley Chair
| Weight | 95 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 49 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Red |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Traditional |
Bexley Chair
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Nailheads |
| Style | Traditional |






